Tadas GudžiauskasCrossFit vyr. treneris

  Tadas visada buvo susijęs su sportu, nuo mažens užsiiminėjo lengvąja atletika, įstojęs į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją susidomėjo boksu – daugkartinis dalyvis ne tik kariuomenės organizuojamose varžybose, bet ir Lietuvos lygio bokso varžybose. Atradęs CrossFit Tadas didžiąją savo energijos dalį pradėjo skirti CrossFit treniruotėms. Pasak Tado, šis sportas jo gyvenimą pakeitė kardinaliai: metė perspektyvų darbą ir stačia galva pasinėrė į sportą, išlaikė CrossFit Level 1 instruktoriaus kursą. Aktyviai dalyvauja sportiniuose renginiuose ir varžybose, organizuojamuose Lenkijoje, Baltijos šalyse. O Lenkijoje vykusiose varžybose „Battle of the Machines“ laimėjo pirmąją vietą ir gavo Lenkijos kunigaikščio pravardę 🙂 2016 m.„Battle of Riga“, vos atsilikęs nuo prizinės vietos, namo grįžo su ketvirtąja vieta.
  Tadas vadovaujasi šūkiu: „Kas nespės – tas pavėluos!“ Tad būkite pasiruošę ir jokiu būdu nevėluokite į Tado treniruotes, kadangi, žmonės šneka, už kiekvieną pavėluotą minutę teks daryti krūvelę burpees.

  Mėgstamiausias Tado WOD.
  Grace. Tadas siūlo patiems išmėginti ir palyginti laikus. Laikui 30 Clean and Jerks.
  PR (Personal Record – asmeninis rekordas), kuriuo labiausiai didžiuojiesi.
  Tadas nesikuklina – Snatch 90 kg.
  Ko tikėtis tavo treniruotėje?
  „Mano treniruotėse reikėtų tikėtis tiek savo, tiek ne savo noru nugalėti save ir savo baimę“. Galime atskleisti mažytę paslaptį, kad vyriausiasis treneris Tadas padės jums iš naujo pažinti save, negana to, nustebsite sužinoję, kiek daug jūs galite.
  Trys žodžiai, apibūdinantys tavo treniruotę.
  „Just Don‘t Die“.

  CrossFit treneris Lietuvoje