Robertas StankusCrossFit treneris

  Robertas sportuoja visą gyvenimą. Norėdamas ištobuliniti kuo daugiau fizinių savybių išbandė ne vieną sporto šaką. Daugiausia laiko skyrė imtynėms ir regbiui. Pasak Roberto, būtent šios sporto šakos suformavo jo asmenybę ir meilę sportui. Dziudo išmokė kontroliuoti emocijas, išugdė pagarbos jausmą ir discipliną. Taip pat išmokė nugalėti baimę ne tik varžybose, bet ir gyvenime. Regbyje Robertas suprato, ką reiškia komandinis darbas ir bendro tikslo siekimas. „Žinoma, atskirai mes galime daug, tačiau kartu galime dar daugiau!“
  Trenerio teigimu, CrossFit‘e jis atrado universalumą ir tobulėjimą visose srityse. „CrossFit reikalauja ne tik individualaus, bet ir komandinio darbo, kadangi tai yra didelė bendruomenė, kurioje visi turi palaikyti vienas kitą. Dėl to šis sportas skatina bendrumo ir draugiškos konkurencijos jausmą. Man CrossFit yra aistra, hobis ir kartu paskata siekti aukštesnių tikslų“.
  Šiais metais bakalauro studijas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje baigsiantis Robertas gali pasidžiaugti sėkmingai išlaikęs CrossFit Level 1 kursą.
  Robertas gyvenime (o ypač sporte!) vadovaujuosi dviem taisyklėmis: „Gera sveikata yra brangiau ir už auksą, o stiprus kūnas – už nesuskaičiuojamus turtus“ ir „Ex nihilo nihil fit“ – iš nieko niekas neatsiranda. „Manau, antroji sentencija puikiai papildo pirmąją ir skatina mane imtis veiksmų“.

  Mėgstamiausias Roberto WOD.
  Kiek pasukęs galvą Robertas neišskytė mėgstamiausio, kadangi, jo teigimu, visi paties sudaryti WOD yra savaip nepakartojami ir reikalaujantys ne vieno prakaito lašo.
  PR (Personal Record – asmeninis rekordas), kuriuo labiausiai didžiuojiesi.
  Robertas yra dziudo, sambo imtynių Lietuvos čempionatų prizininkas, įvairių turnyrų nugalėtojas, regbio jaunių ir suaugusių Lietuvos čempionatų nugalėtojas, tačiau paklaustas, kuo labiausiai didžiuojasi, atsako:„Jei kalbėtume apie gyvenimo įvykius, tai neabejotinai būtų įstojimas į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją“.
  Ko tikėtis tavo treniruotėse?
  „Atliekant pratimus treniruotėse gausite kiek įmanoma daugiau mano priežiūros, atsidavimo jums, nuoširdaus bendravimo. Bendru darbu ne tik pagerinsime jūsų fizinį pasiruošimą, bet ir požiūrį į sportą (P.S. No pain, no gain!)“.
  Trys žodžiai, apibūdinantys tavo treniruotę.
  „Intensyvumas, prakaitas, vanduo“.

  CrossFit trenerisCrossFit treneris