Amber CrossFit pradmenų programa

Amber CrossFit pradmenų programa, tai specialus mokomųjų treniruočių programos ciklas. Pagrindinis Amber CrossFit pradmenų tikslas yra kuo efektyviau ir atsakingiau integruoti naujus narius į CrossFit treniruotes. Norisi, jog žmonės suprastu ir pajustu kas yra atsakingas ir profesionalus, aukščiausio lygio trenerių dėmesys. Kuris yra skiriamas kiekvienam treniruotėje dalyvaujančiam nariui. Mūsų tikslas yra pasiekti, kad žmonės pradėtų mėgautis įdomiomis ir efektyviomis CrossFit treniruotėmis, kurios padėtų Amber CrossFit nariams pažinti savo kūną ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Amber CrossFit pradmenų programą sudaro šešios skirtingos treniruotės, kurių metu nauji klubo nariai yra supažindinami su CrossFit sporto metodika. Daugiausiai dėmesio yra skiriamą pagrindinių CrossFit pratimų ir judesių mokymui. Pradmenų treniruočių metu, nauji nariai susipažįsta su klubo bendruomene, treneriais ir nariais. Pradmenys, tai valandos laiko trukmės linksma ir energinga treniruotė. Kaip ir visos Amber CrossFit treniruotės, pradmenys nėra monotoniški, kiekviena treniruotė yra unikali ir papildanti prieš tai buvusiąją. Judesiai ir pratimai, kuriuos išmoksite šių treniruočių metu jums pravers sportuojant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį, kaip ir kasdieninėse situacijose.

Kodėl Pradmenų kursas yra svarbus?

Amber CrossFit pradmenys tai viena iš svarbiausių mūsų programų, nes šios programos metu, Amber CrossFit nariui suteikiami CrossFit sporto pagrindai. Tai įvadas į vieną iš šiuo metu egzistuojančių efektyviausių sporto programų. Amber CrossFit pradmenų programa tai puikus įvadas ir kitų sporto šakų atstovams, nes mūsų treniruočių metų, sistemiškai apjungiami labai techniški pratimų junginiai, kurie yra suskaldyti į lengvai išmokstamus ir įsisavinamus elementus, kurie sujungiami į pratimus ar judesius. Ne be reikalo mūsų pradmenų programa populiari ir tarp kitų klubų trenerių ir profesionalių sporto šakų atstovų.

Ar CrossFit treniruotės saugios?

Pradmenų metu mokome saugumo treniruočių metu. Mūsų vizija – jog sportas privalo būti saugus ir sveikatinantis, todėl mūsų treniruočių metu daugiausiai dėmesio yra skiriama pratimų atlikimo technikai ir narių saugumui užtikrinti. Taip pat visos mūsų klube vystančios CrossFit treniruotės, vyksta mažose iki 10 žmonių grupėse. Taip siekiant užtikrinti reikiamą dėmesį kiekvienam treniruotės dalyviui. Mes stengiames žmones išmokyti ne tik taisyklingai sportuoti, bet ir taisyklingai judėti.

Kokia Amber CrossFit treniruotės struktūra?

Mūsų treniruotės susideda ne tik iš WOD (workout of the day) – Dienos treniruotės. Mūsų treniruotę sudaro keturios skirtingos dalys:

  1. 1.Apšilimas – Kiekviena Amber CrossFit treniruotė prasideda nuo dinaminio apšilimo. Amber CrossFit apšilimas visuomet būna originalus ir linksmas. Apšilimas vyksta stengiantis išjudinti visą kūną, mobilizuoti sąnarius ir paruošti kūną darbui, po ilgos darbo dienos arba ramios nakties.
  2. Įgūdžio dalis – Tai speciali treniruotės dalis, kurios metu laviname pratimų įgūdžius ir šlifuojame technika. Ši dalis būna pritaikoma prie dienos treniruotės, kad visi judesiai atspindėtų tuos pratimus, kurie mūsų laukia treniruotės metu. Taip pat įgūdžio dalyje paaiškinama ir pabandoma įvairios pratimų variacijos, palengvinimai ar pasunkinimai.
  3. WOD – Dienos treniruote, kiekvieną dieną vis kitokia ir nauja, tačiau visada pamatuojama ir pritaikoma pagal kiekvieno galimybes. Amber CrossFit treniruočių programa yra unikali ir sudaroma stebint mūsų narių progresą ir atsižvelgiant į jų poreikius.
  4. Papildoma veikla – Atvėsimui mūsų treniruotėse visada laukia papildoma mini treniruotė ar pratimų kompleksas, sustiprinti tam tikras problemines vietas.

Patarimas pradedančiajam ?

Daugeliui iš pradedančiųjų sportuoti yra labai sunku nusistatyti racioanlius sportinius tikslus. Dėl to Amber CrossFit pradmenų treniruočių metu, mes adekvačiai įvertiname kiekvieno iš mūsų narių sportinę formą ir rekomenduojame krūvį bei prižiūrime treniruočių intensyvumą. Taip pat padedame nusistatyti norimus pasiekti tikslus.

Amber CrossFit pradmenų programa yra būtina norint sportuoti mūsų klube.

Naują pradmenų grupę!

Vietų skaičius ribotas. Pradmenų treniruotės vyksta grupėse iki 10 žmonių.

Visa Amber CrossFit treniruočių programa yra sukurta vadovaujantis principu jog kokybė yra svarbiau negu kiekybė. Mes labai vertiname jūsų laiką ir pastangas, todėl nenorime jų eikvoti su neefektyviomis treniruočių metodikomis, programomis ir pratimais.