Kaip pradėti sportuoti Amber CrossFit sporto klube

Iš pirmo žvilgnsio CrossFit gali pasirodyti, kaip labai sudėtinga sporto šaka, kuri skirta tik pažengusiems atletams. Tačiau mes esame sukūrę modelį, kuriuo CrossFit sporto šaka gali mėgautis kiekvienas, visiškai nesvarbu koks jūsų fizinis pasirengimas. Mes jums siūlome vieną iš šiū būdų, kaip jūs galite prisijungti prie mūsų.

Pradmenų programa

Visas mūsų klubo treniruotes pirmąjį kartą galite išbandyti nemokamai. Tačiau norint prisijungti prie reguliarių CrossFit treniruočių yra butina išklausyti mūsų mokomosios Pradmenų programos kursą.

Nemokama treniruotė

Labai smagu, jog norite prisijungti prie Amber CrossFit bendruomenės! Jei norite išbandyti CrossFit treniruotes, mes jus kviečiame į įvadinę treniruotę. Registruokis žemiau pateiktoje nuorodoje ir išbandyk Amber CrossFit treniruotes nemokamai!

Registracija į pradmenis

Norite pradėti sportuoti CrossFit, bet nežinote nuo ko pradėti? Mes turime specialią įvadinę mokomųjų treniruočių programą, Po kurios galėsite lankyti visas Amber CrossFit treniruotes ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

*Pradmenų programa yra būtina norint lankyti Amber CrossFit treniruotes.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite:

Jei nusprendėte jungtis prie mūsų komandos, turite išklausyti CrossFit pradmenų kursą, trunkantį dvi savaites (šešias vienos valandos trukmės treniruotes). Jų metu išmoksite pagrindinius judesius, kurie padės greitai įsilieti į reguliarias treniruotes. Taip pat sužinosite, kaip prieš pradedant sportuoti tinkamai apšilti, kaip išvengti traumų, išmoksite įvairių lankstumo ir tempimo pratimų. Būsite supažindinti su sveikos mitybos pagrindais. Sportavimui turėkite patogią aprangą, teks paprakaituoti!

Perėję pradmenis junkitės į bendras treniruočių grupes – įsigiję narystę galite eiti į bet kurias treniruotes: CrossFit pradedantiesiems, CrossFit RX, sunkiosios atletikos, gimnastikos. Jei esate gerai susipažinę su CrossFit ir tvirtai žinote, kad pradmenų kurso jums nebereikia (jį esate išklausę kitame CrossFit klube), drąsiai junkitės į mūsų reguliarias treniruotes!

Norite prisijungti prie artimiausios pradmenų grupės? Parašyk mums laišką į: info@ambercrossfit.lt ir mes tave pridėsime prie artimiausios naujai renkamos pradmenų grupės.

Mes naudojame Wodify valdymo programą, kuri mums padeda efektyviai valdyti klientų srautus. Įsigiję mūsų klubo narystę, galėsite registruotis į visas mūsų organizuojamas treniruotes, fiksuoti savo sportininius rezultatus, peržvelgti dienos treniruotes ir kitų klubo draugų rezultatus. Visi Amber CrossFit narių rezultatai saugomi Wodify sistemoje, todėl bet kuriuo metu galėsite pasitikrinti savo progresą ir matysite, kaip kinta jūsų sporto rezultatai.

Prieš kiekvieną treniruotę reikia registruotis programoje Amber CrossFit Wodify.

Registruotis galima likus valandai iki treniruotės.

Atšaukti savo registraciją galima likus 75 minutėms iki treniruotės.

Su klubo taisyklėmis galite susipažinti čia.

Tab 1
Tab 2