Prisijunk prie mūsų!
Smalsu, tačiau nedrąsu? Ateik ir pabandyk!
Profesionalūs treneriai
Mūsų treneriai užtikrins, kad treniruotėse nenuobodžiautum
Vis dar abejoji?
CrossFit sportuoti gali visi!

Norite būti sveiki ir energingi? CrossFit treniruotės būtent jums!

Amber CrossFit sporto klubas Vilniuje padės ne tik lengvai, bet ir linksmai pasiekti užsibrėžtų sporto tikslų. Sportas neturi būti nuobodus ar monotoniškas – atvirkščiai, sportas turi būti smagus, įdomus ir pritaikytas būtent jums! Amber CrossFit treniruotės išsiskiria savo unikalumu ir įvairove. CrossFit Lietuvoje, kaip sporto klubas, yra pakankamai naujas reiškinys, tačiau visame pasaulyje CrossFit treniruotės dominuoja kaip viena populiariausių sporto disciplinų. Nedelsk ir prisijunk prie Amber CrossFit treniruočių.

Profesionalių ir sertifikuotų CrossFit trenerių komanda, sujungianti CrossFit treniruotes su sveikos mitybos pagrindais bei kalnais motyvacijos, padrąsinimo ir juoko, padės greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kartu sportuojanti CrossFit bendruomenė, visada skatina judėti ir būti geresniu negu buvai vakar. Įnovatyvios Amber CrossFit treniruotės motyvuoja nuolatos judėti į priekį ir džiaugtis savo ir bendruomenės pasiekimais.

Kam reikia numesti šiek tiek riebalų nuo pilvuko, kam atsigauti po ligos ar traumos, o kam pasiekti puikią fizinę formą, kad savaitgaliais galėtų dominuoti mėgiamame sporte. Profesionalūs Amber CrossFit treneriai išklausys ir parinks geriausią ir efektyviausią CrossFit treniruočių programą tam, kad kelias į užsibrėžtą tikslą būtų kuo tiesesnis.

Pradėti sportuoti CrossFit gali visi! Net jei tai pirmasis jūsų sporto klubas, pozityvi ir motyvuojanti CrossFit klubo aplinka leis greitai įsilieti į bendruomenę. Vilniuje, Naujamiestyje įsikūrusiame Amber CrossFit sporto klube išmoksite taisyklingai atlikti CrossFit pratimus, kurie padės išvengti traumų ir pasiekti ne tik užsibrėžtų sporto tikslų, bet ir trokštamų kūno linijų.

Kodėl pasirinkti būtent Amber CrossFit klubą Lietuvoje?

  • Aukštos CrossFit treniruočių kokybės. Visos CrossFit treniruotės vyksta mažose grupėse iki 10 žmonių, taip užtikrinamas atitinkamas dėmesys kiekvienam atletui.
  • Aukšta trenerių kvalifikacija. Kvalifikuoti Amber CrossFit treneriai daug dėmesio skiria CrossFit pratimų technikai išmokyti, taip pat motyvuoti atletus siekti vis didesnių tikslų. Labai greitai pastebėsite, kaip taisyklingi pratimai padeda jums jaustis geriau, ne tik sportuojant, bet ir kasdieninėje veikloje.
  • Pradmenų kursas – tai įvadinės treniruotės, kurios yra būtinos kiekvienam norinčiam pradėti sportuoti pagal CrossFit metodiką. Šių kursų metu jūs susipažinsite su pagrindiniais CrossFit judesiais, Amber CrossFit klubo taisyklėmis, bei sveikos gyvensenos ir mitybos rekomendacijomis.
  • Nuolat auganti Amber CrossFit bendruomenė – tai žmonės, kuriuos vienija sporto tikslai ir aistra CrossFit sportui. Amber CrossFit treniruotės – tai liga.
  • Kokybiškos Amber CrossFit treniruotės. Amber CrossFit siūlo net keturias skirtingas treniruočių programas: CrossFit, sunkiąją atletiką, gimnastiką ir jogą su „mobility“ elementais. Daugiau nei 10 treniruočių per dieną iš kurių tikrai išsirinksite savo mėgstamiausią!
  • Unikalus treniruočių planavimas. Amber CrossFit treniruotės išsiskiria įvairumu, kiekvieną dieną jūsų laukia vis nauja treniruotė ir naujas iššūkis. Visi jūsų rezultatai yra išsaugomi, todėl ateityje galėsite lengvai pastebėti progresą.

Amber CrossFit pradmenų programa

Nauja pradmenų grupė

Vietų skaičius labai ribotas, nes visos mūsų treniruotės vyksta grupėse iki 10 žmonių.

Kas yra CrossFit?

Visame Pasaulyje sparčiai populiarėjanti treniruočių programa, kurią sudaro nuolat kintantys intensyviai atliekami funkciniai judesiai. CrossFit nėra specializuota treniruočių programa: šią sporto programą sudaro sunkioji atletika, gimnastikos elementai, ištvermės ugdymo pratimai, taip pat pratimai su savo kūno svoriu. Sportininkai treniruojami sėkmingai įveikti įvairias, sudėtingas, dinamiškas ir kas kartą naujas užduotis.

Mūsų komanda

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar šalia Amber CrossFit yra galimybė pastatyti automobilį?

Prie sporto klubo yra galimybė pastatyti automobilį Smolensko gatvėje (pirmadieniais – šeštadieniais nuo 8.00 val. iki 18.00 val. parkavimas mokamas , sekmadieniais – nemokamas). Už 5 min. kelio pėsčiomis yra didele Rimi parduotuvės aikštelė, kurioje 2 val. parkavimas nemokamas.

Ar turite pradedantiesiems skirtą treniruočių programą?

Taip! Visi nauji nariai, norintys prisijungti ir sportuoti Amber CrossFit sporto klube, turi pereiti CrossFit pradmenų programą, sudarytą iš šešių vienos valandos trukmės treniruočių. Šios programos metu išmoksite bazinių judesių, kurie padės greitai įsilieti į reguliarias treniruotes. Be pagrindinių funkcinių judesių (pritūpimų, spaudimų, įvairių pratimų su kūno svoriu), išmoksite tinkamai atlikti apšilimą, taip pat mobilumo ir lankstumo pratimus. Būsite supažindinti su tinkamos/rekomenduojamos mitybos pagrindais. Atsineškite sporto drabužius, kadangi visą laiką judėsime. Mokymo pabaigoje visada turėsime trumpą treniruotę!

Kas yra CrossFit?

CrossFit – visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti treniruočių programa, kurią sudaro nuolat kintantys intensyviai atliekami funkciniai judesiai. CrossFit nėra specializuota treniruočių programa: šią sporto programą sudaro sunkioji atletika, gimnastikos elementai, ištvermės ugdymo pratimai, taip pat pratimai su savo kūno svoriu. Sportininkai treniruojami sėkmingai įveikti įvairias, sudėtingas, dinamiškas ir kas kartą naujas užduotis.

Kokio mitybos plano turėčiau laikytis prieš ir po treniruočių?

Mitybos planas priklauso nuo pasirinktų tikslų ir sportinių rezultatų. Klubo nariams kompetentingų trenerių komanda visada patars mitybos klausimais. Klauskite ir jie bus laimingi, galėdami jums padėti.

Koks skirtumas tarp „CrossFit pradedantiesiems“ ir „CrossFit RX“ treniruočių programų?

Treniruočių programos pasirinkimas priklauso nuo jūsų užsibrėžto tikslo. Jei norite palaikyti bendrą fizinį aktyvumą, būti sveiki, sutvirtinti kūną, atsigauti po traumų, siūlome jungtis į „CrossFit pradedantiesiems“ treniruočių programos klases. O jeigu jūsų tikslas yra toliau tobulėti ir gerinti savo asmeninius sportinius pasiekimus, didinti fizinių galimybių ribas, rekomenduojame „CrossFit RX“ treniruočių programą.

Susidomėjau Amber CrossFit, kaip galėčiau prie jūsų prisijungti?

Smagu girdėti! Norėdami prisijungti, galite užsiregistruoti nemokamai konsultacijai su klubo atstovais. Tai padaryti galite keliais būdais:

Mūsų draugai

CrossFit
CrossFit-Journal
Sportland
Meat-makers
nike-mazesnis
Amarok