Prisijunk prie mūsų!
Smalsu tačiau nedrąsu? Ateik ir pabandyk
Profesionalūs treneriai
Mūsų treneriai užtikrins jog treniruotėse nenuobodžiautum
Dar vis abejoji?
CrossFit gali sportuoti visi!

Norite būti sveiki ir energingi?

„Amber CrossFit“ padės ne tik lengvai, bet ir linksmai pasiekti užsibrėžto tikslo. Sportas neturi būti nuobodus ar monotoniškas, sportas turi būti smagus, įdomus ir pritaikytas jums!

Profesionalių trenerių komanda, sujungianti treniruotes su sveikos mitybos pagrindais bei žiupsneliu padrąsinimo ir juoko, padės greičiau pasiekti užsibrėžto tikslo. Kartu sportuojanti bendruomenė visada skatina judėti, būti geresniu nei vakar, judėti į priekį ir džiaugtis kitų pasiekimais.

Kam reikia numesti šiek tiek riebalų nuo pilvuko, kam atsigauti po ligos ar traumos, o kam pasiekti puikią fizinę formą, kad savaitgaliais galėtų dominuoti mėgiamame sporte – „Amber CrossFit“ treneriai išklausys ir parinks geriausią ir efektyviausią treniruočių programą tam, kad kelias į užsibrėžtą tikslą būtų kuo tiesesnis.

Kad pradėtumėte, neprivalote būti sportavę! Net jei tai pirmasis jūsų sporto klubas, pozityvi ir motyvuojanti aplinka leis greitai įsilieti į bendruomenę. „Amber CrossFit“ išmoksite taisyklingai atlikti pratimus, kurie padės išvengti traumų ir pasiekti ne tik užsibrėžtų tikslų, bet ir trokštamų kūno linijų.

Kodėl pasirinkti būtent „Amber CrossFit? Mūsų treneriai ir sportuojanti bendruomenė yra svariausia priežastis prisijungti prie mūsų. „Amber Crossfit“ siūlo net keturias skirtingas programas: CrossFit, sunkiają atletiką, gimnastiką ir jogą. Daugiau nei 10 treniruočių per dieną iš kurių tikrai išsirinksite savo mėgstamiausią!

Kas yra CrossFit?

CrossFit – visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti treniruočių programa, kurią sudaro nuolat kintantys intensyviai atliekami funkciniai judesiai. CrossFit nėra specializuota treniruočių programa: šią sporto programą sudaro sunkioji atletika, gimnastikos elementai, ištvermės ugdymo pratimai, taip pat pratimai su savo kūno svoriu. Sportininkai treniruojami sėkmingai įveikti įvairias, sudėtingas, dinamiškas ir kas kartą naujas užduotis.

Mūsų komanda

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar šalia Amber CrossFit yra galimybė pastatyti automobilį?

Prie sporto klubo yra galimybė pastatyti automobilį Smolensko gatvėje (pirmadieniais – šeštadieniais nuo 8.00 val. iki 18.00 val. parkavimas mokamas , sekmadieniais – nemokamas). Už 5 min. kelio pėsčiomis yra didele Rimi parduotuvės aikštelė, kurioje 2 val. parkavimas nemokamas.

Ar turite pradedantiesiems skirtą treniruočių programą?

Taip! Visi nauji nariai, norintys prisijungti ir sportuoti Amber CrossFit sporto klube, turi pereiti CrossFit pradmenų programą, sudarytą iš šešių vienos valandos trukmės treniruočių. Šios programos metu išmoksite bazinių judesių, kurie padės greitai įsilieti į reguliarias treniruotes. Be pagrindinių funkcinių judesių (pritūpimų, spaudimų, įvairių pratimų su kūno svoriu), išmoksite tinkamai atlikti apšilimą, taip pat mobilumo ir lankstumo pratimus. Būsite supažindinti su tinkamos/rekomenduojamos mitybos pagrindais. Atsineškite sporto drabužius, kadangi visą laiką judėsime. Mokymo pabaigoje visada turėsime trumpą treniruotę!

Kas yra CrossFit?

CrossFit – visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti treniruočių programa, kurią sudaro nuolat kintantys intensyviai atliekami funkciniai judesiai. CrossFit nėra specializuota treniruočių programa: šią sporto programą sudaro sunkioji atletika, gimnastikos elementai, ištvermės ugdymo pratimai, taip pat pratimai su savo kūno svoriu. Sportininkai treniruojami sėkmingai įveikti įvairias, sudėtingas, dinamiškas ir kas kartą naujas užduotis.

Kokio mitybos plano turėčiau laikytis prieš ir po treniruočių?

Mitybos planas priklauso nuo pasirinktų tikslų ir sportinių rezultatų. Klubo nariams kompetentingų trenerių komanda visada patars mitybos klausimais. Klauskite ir jie bus laimingi, galėdami jums padėti.

Koks skirtumas tarp „CrossFit pradedantiesiems“ ir „CrossFit RX“ treniruočių programų?

Treniruočių programos pasirinkimas priklauso nuo jūsų užsibrėžto tikslo. Jei norite palaikyti bendrą fizinį aktyvumą, būti sveiki, sutvirtinti kūną, atsigauti po traumų, siūlome jungtis į „CrossFit pradedantiesiems“ treniruočių programos klases. O jeigu jūsų tikslas yra toliau tobulėti ir gerinti savo asmeninius sportinius pasiekimus, didinti fizinių galimybių ribas, rekomenduojame „CrossFit RX“ treniruočių programą.

Susidomėjau Amber CrossFit, kaip galėčiau prie jūsų prisijungti?

Smagu girdėti! Norėdami prisijungti, galite užsiregistruoti nemokamai konsultacijai su klubo atstovais. Tai padaryti galite keliais būdais:

Mūsų draugai

CrossFit
CrossFit-Journal
Sportland
Meat-makers
nike-mazesnis
Amarok